چاوشیان: کتاب حجاب در قرآن کریم رونمایی می‌شود

شفقنا- مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از رونمایی کتاب حجاب در قرآن کریم در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش شفقنا، دکتر سید محمدحسین چاوشیان مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با آیت‌الله فاضل لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کرد.

چاوشیان در این دیدار با اشاره به برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بعد از دو سال وقفه اظهار داشت: بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از روز شنبه ۲۷ فروردین‌ماه آغاز و تا ۹ اردیبهشت‌ماه به مدت ۱۴ روز برپا خواهد شد.

وی به برپایی غرفه ضیافت خاتم در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اشاره کرد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته روزانه ۲۵ مشاور که از اساتید حوزه و دانشگاه هستند در ۵ محور به ارائه مشاوره خواهند پرداخت.

چاوشیان با بیان این که این مشاوره‌ها به‌صورت رایگان است، تصریح کرد: ارائه خدمات مشاوره قرآن بنیان، محور خدمات غرفه «ضیافت خاتم» در نمایشگاه قرآن خواهد بود.

وی به رونمایی از کتاب حجاب در قرآن کریم اشاره کرد و گفت: افتخار داریم که در این غرفه از کتاب ارزشمند شما به نام کتاب حجاب در قرآن کریم رونمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *