مستند «اشک شوق» به نمایش درآمد

در خلال همایش «خانواده مبارز» مستند «اشک شوق» به کارگردانی محسن اردسانی به نمایش درآمد.

به گزارش خبرنگار سینما صبا، مستند «اشک شوق» به کارگردانی محسن اردستانی و تهیه‌کنندگی سید محمدحسین چاوشیان محصول مشترکی از گروه رسانه‌ای خاتم مدیا و قرارگاه مردمی تحول اجتماعی است. این فیلم روایتی از گروه جهادی شهید رحمان رمضانی و اقدامات انسان‌دوستانه و خیرخواهانه این گروه در نقاط مختلف کشور است.

محسن اردستانی کارگردان این فیلم مستند گفت: در مستند «اشک شوق»، نوع روایت به گونه‌ای است که نشان می‌دهد افراد مختلفی در سطح جامعه وجود دارند که هر یک به نوعی دچار مشکل می‌شوند. البته مسئله‌ای که سوژه فیلم من با آن رو به رو بود، مشکلی مقدس بوده و در ادامه و توسط فردی به او کمک می‌شود و همین موضوع، مقدمه‌ای برای کا‌رهای خیر بعدی او شده و مسیری تازه را آغاز می‌کند. خانم رمضانی همچنان فعال هستند و مشغول به کارند. به سوژه این فیلم علاقه خاصی داشتم و هر کسی می‌تواند روایت خود را از این سوژه داشته باشد و امیدوارم این مستند، سرآغازی برای ادامه مسیر خانم رمضانی شود. در عالم هنر نیز نیت پاک به کیفیت یک اثر کمک می‌کند که نمونه آن، مرحوم سلحشور بودند.

همایش «خانواده مبارز» توسط موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم با همکاری مجمع ملی خانواده برگزار شد. در این مراسم همچنین ار خانم زبیده رمضانی، مسئول گروه جهادی شهدی رمضانی تحلیل به عمل آمد.
در این همایش چهره‌هایی چون دکتر محسن ولیئی؛ معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزرات کشور، سید احمد عبودتیان؛ دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت، دکتر مهری سادات موسوی؛ معاون فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور و دکتر قروغ نیلچی زاده؛ استاد حوزه و دانشگاه حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *