رئیس دانشگاه قرآن و حدیث:
شاهد مشاوره‌های قرآن بنیان تازه، نو، مطلوب و کم‌سابقه در نمایشگاه قرآن هستیم

رئیس دانشگاه قرآن و حدیث از ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان به عنوان یک ابتکار و فکر تازه، نو، مطلوب و کاملاً کم‌سابقه در نمایشگاه قرآن کریم سخن گفت.

به گزارش ایران اکونومیست، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالهادی مسعودی در حاشیه بازدید از بخش مشاوره‌های قرآن بنیان سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم  اظهار کرد: اصل این کار که ما بر اساس متون دینی مشاوره و راهنمایی به نسل جوان بدهیم، خودش به‌تنهایی یک ابتکار و فکر تازه، نو، مطلوب و کاملاً کم‌سابقه است.

وی ادامه داد: گستره‌ای این کار نشان می‌دهد که توفیق الهی هم در کنار برگزارکنندگان بوده و استقبالی که نسل معاصر می‌کند نشان می‌دهد که قرآن یک کتاب الهی و هدایت برای همه مردم است.

مسعودی با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) بیان کرد: ایشان به حضرت علی (ع) فرمودند: ای علی اگر تو یک نفر را هدایت کنی برایت ارزشمندتر از آن چیزی است که یک خورشید از طلوع تا غروب بر آن می‌تابد.

وی تصریح کرد: هدایت و نجات یک فرد از خیانت، کارهای زشت، بداخلاقی و… مصداق الفت دهی در بین جامعه مسلمانان است که یکی از بزرگ‌ترین عبادات تلقی می‌شود.

سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *