برپایی غرفه ضیافت خاتم در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: به‌منظور ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان غرفه ضیافت خاتم در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برپا می‌شود.

دکتر سید محمدحسین چاوشیان مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفتگو با رادیو قرآن با اشاره به آغاز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از روز شنبه ۲۷ فروردین‌ماه اظهار داشت: بخش مشاوره نمایشگاه با نام ضیافت خاتم در خدمت همه مردم ایران هستیم و امسال باتوجه‌به نیازسنجی‌هایی که از سوی کارشناسان مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم صورت‌گرفته است در ۵ محور تربیتی، تحصیلی، فردی، مشاوره‌های پیش از ازدواج و مشاوره زوجین، به ارائه خدمات مشاوره‌ای خواهیم پرداخت.
وی با بیان این که در این دوره مشاوره‌های قرآن بنیان به مخاطبان ارائه خواهد شد، تاکید کرد: مشاوران از اساتید و مشاوران ممتاز حوزه و دانشگاه هستند.
چاوشیان تصریح کرد: این خدمات در هر ۵ محور به‌صورت رایگان خواهد بود و انتظار می‌رود با استقبال خوبی همراه باشد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این زمینه آسیب‌شناسی از دوره‌های قبلی صورت‌گرفته یا نه، بیان داشت: بله این اتفاق رخ‌داده به‌طوری که یکی از بخش‌های مورد تاکید ریاست نمایشگاه بخش مشاوره است و به‌عنوان یک بخش راهبری دیده می‌شود.
مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم افزود: بخش مشاوره برای مردم حل مسئله به وجود می‌آورد و خصوصاً رایگان بودن این خدمات در شرایط اقتصادی کنونی کشور نیز به خانواده‌ها کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *