آموزش مجازی

در راستای بهرمندی از عدالت آموزشی و ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و بهرمندی از حضور اساتید گرانقدر یکی از اقدامات مچمع ملی خانواده برگزاری دوره ای تخصصی در بستر آموزش مجازی است. از این رو از ظرفیت عظیم شبکه آموزشی”دانه” که با همت فرزندان شایسته، انقلابی، متعهد، دغدغه مند و نخبه ایران عزیزمان تماما طراحی و پشتیبانی می شود بهره می­گیرد. 

سامانه آموزش مجازی دانه، با بهره‌گیری از بهترین و بروزترین سیستم آموزش مجازی، ارائه‌دهنده بهترین ابزار آموزشی موردنیاز مجموعه‌ها و اساتید در حوزه آموزش مجازی است. این سامانه از سال ۱۳۹۳ باهدف ارائه سامانه‌ای پیش رو آموزش مجازی به فعالین این عرصه فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه با استفاده از برترین کارشناسان فنی در سطح آموزش مجازی کشور، تنوع مجموعه‌ها، مؤسسات، اساتید و همچنین کثرت مخاطبین فعال دریکی از سامانه‌های برتر در حوزه رفع نیاز آموزشی شناخته می‌شود.

خدماتی ازجمله کلاس آنلاین، آزمون آنلاین پیشرفته، تکالیف آنلاین، فیلم و عکس تعاملی، بارگذاری انواع محتوای درسی، ارائه کارنامه تحصیلی، گزارش نموداری وضعیت تحصیلی و صدور گواهینامه به‌صورت هوشمند برای هر دوره نیاز شما را در عرصه آموزش مرتفع می‌نماید. برای کسب رضایت مخاطبین بهره‌گیری از پشتیبانان حرفه‌ای در زمان‌های مختلف شبانه‌روزی یکی دیگر از خدمات سامانه آموزشی دانه است. خدمات سامانه آموزش مجازی دانه در سطوح مختلف برای تمامی افراد و مجموعه‌ها به‌خصوص نهادهای مردمی که در زمینه‌های علوم انسانی و فرهنگی فعالیت می‌کنند فراهم است و شامل خدمات ویژه دانه می‌شوند. هدف ما ایجاد زیرساخت آموزش مجازی آسان، با مناسب‌ترین هزینه برای متقاضیان در سرتاسر ایران است.

جهت ورود به سامانه بر روی تصویر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *